Canisterapie

Díky spolupráci s neziskovou organizací Prostě srdcem z. s. pro vás otevíráme nové kurzy, které jsou orientované na výcvik canisterapeutického týmu.

Animoterapeutický spolek Prostě srdcem z. s. zkvalitňuje život za asistence zvířete a terapeuta. Nabízejí širokou škálu animoterapeutických služeb (canisterapie, hipoterapie a další). Slovo dalo slovo a spojili jsme síly.

Kompletní příprava canisterapeutických psů bude pod naší záštitou, následně vyškolený tým bude dále spolupracovat přímo se spolkem Prostě srdcem z. s., kde bude dále absolvovat vzdělání v doplňujících oblastech a také bude postupně získávat praxi s klienty pod odborným dohledem spolku.

Jestliže máte pocit, že vy i váš pes jste připraveni na canisterapeutickou dráhu, pak se přihlaste na TYPOLOGII. Na základě modelových situací vyhodnotíme, zda je váš tým připravený (případně vhodný) pro tento obor, a doporučíme vám další postup. 

Pokud typologií úspěšně projdete a dostanete doporučení ke CT zkoušce, můžete se rovnou hlásit na zkoušku.

Pokud nejste ještě jako tým připraveni, pak je nutné na sobě chvíli pracovat. V takovém případě můžete zvolit individuální lekce, které jsou u nás zvýhodněné pro canisterapeutické týmy, nebo zvolit canisterapeutický kurz, případně domácí přípravu. Pro individuální lekce nás kontaktujte na email: info@isca.cz 

Ceník

Typologie


1250 Kč

Canisterapeutická zkouška

Zkouška je obsáhlá a na několik dní, obsahuje teoretickou přípravu a následně také praktické prozkoušení jak ve cvičebních prostorech, tak přímo ve smluvním pracovišti

? Kč

Individuální lekce

Zvýhodněná cena pro zájemce o canisterapii.

750 Kč